شما اینجا هستید

عضویت در خبرنامه

پیغام خطا

User warning: The following theme is missing from the file system: basic. For information about how to fix this, see the documentation page. در _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (خط 1143 از /home/cp21062/public_html/includes/bootstrap.inc).

« جهت آگاهی از آخرین اخبار و بروزرسانیهای وبسایت شامل محصولات و کالاهای جدید در خبرنامه وبسایت عضو شوید »

در صورتیکه وارد سایت شده اید و بعنوان کاربر عضو هستید با زدن دکمه اشتراک بصورت اتوماتیک به عضویت اعضاء در خواهید آمد، اگر قصد دارید از ایمیلی بجز ایمیل ثبت شده در بخش کاربری استفاده نمائید می بایست پس از خروج از بخش کاربری وارد این صفحه شده و اقدام به عضویت با درج آدرس ایمیل جدید نمائید؛ بازدیدکنندگان غیر عضو تنها با درج آدرس ایمیل خود در کادر ذیل خواهند توانست به عضویت فروشگاه خانه ایکیا در آیند.

اشتراک در خبرنامه فروشگاه خانه ایکیا
نماد الکترونیک : اطلاعات تماس : آدرس فروشگاه خانه‌ی ایکیا : مختصری درباره ایکیا :
info@ikala-jam.ir
support@ikala-jam.ir
ikeajam@gmail.com
07737623302
09395543964
09173728542
بوشهر، شهرستان جم، میدان امام حسین (ع)، بلوار جام جم، روبروی پارک جام جم ایکیا یکی از بزرگترین مجموعه های دنیاست که در ۳۷ کشور جهان بیش از ۳۰۰ فروشگاه و بیش از ۱۲۰۰۰۰ کارمند دارد. موسس IKEA فردی به نام "اینگوار کمپراد" Ingvar Kamprad متولد ۱۹۲۶میلادی در جنوب سوئد است. شعار ایکیا این است: سادگی، کارآیی، زیبایی! محصولات ایکیا بواسطه کیفیت خوب و مناسب آن از شهرت جهانی برخوردار است.