شما اینجا هستید

اخبار فروشگاه

پیغام خطا

User warning: The following theme is missing from the file system: basic. For information about how to fix this, see the documentation page. در _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (خط 1143 از /home/cp21062/public_html/includes/bootstrap.inc).

راهنمای خرید: بسیاری از ما نکات ریز طراحی داخلی را نادیده می گیریم، در صورتی که توجه به این موارد هرچند جزئی زیبایی دکوراسیون داخلی شما را دو چندان می کند. تا به حال با خود فکر کرده اید برای داشتن یک خانه رویایی به چه چیز نیاز دارید؟! اگر چنین نبوده است با این مطلب از چیدانه همراه باشید تا با هم جزییات یک خانه ی رویایی را بیشتر بشناسیم.

ایکیا-ikea-

ایکیا (ikea) در رتبه ۴۵ برترین برندها

در آخرین گزارش موسسه فوربس که یکصد برند دنیا را بر اساس ارزش برند دسته بندی کرده است شرکت ایکیا در رتبه ۴۵ قرار گرفت.

یکصد برند برتر جهان در سال ٢٠١۵

رده بندی شرکتهای بزرگ دنیا بر اساس ارزش برند، همیشه برای فعالان دنیای اقتصاد جالب توجه بوده است. 

جدول ارزش یکصد برند برتر جهان در سال ۲۰۱۵ با توجه به اطلاعات مؤسسه فوربس:

#۱ Apple $145.3 B

#۲ Microsoft $69.3 B

#۳ Google $65.6 B

#۴ Coca-Cola $56 B

#۵ IBM $49.8 B

#۶ McDonald’s $39.5 B

#۷ Samsung $37.9 B

#۸ Toyota $37.8 B

#۹ General Electric $37.5 B

#۱۰ Facebook $36.5 B

#۱۱ Disney $34.6 B

#۱۲ AT&T $29.1 B

#۱۳ Amazon $28.1 B

#۱۴ Louis Vuitton $28.1 B

برای ثبت سفارش اختصاصی خود می توانید با فروشگاه تماس برقرار کنید. از تاریخ خرید و زمان تحویل کالاهای خود مطلع شوید .

فروشگاه ایکیا جم هر هفته یک کالا را به عنوان تخفیف هفتگی  خود در نظر گرفته است .شما می توانید از یک تخفیف فوق العاده برخوردار شوید

 

فروشگاه ایکیا جم

شرکت لوازم خانگی سوئدی و چندملیتی ایکیا، شرکتی است که شما می‌توانید مبلمان، میز و تخت‌خواب و سایر لوازم اصلی و فرعی منزل را از فروشگاه‌های آن خریداری کنید، اما به تازگی خرید پنل‌های خورشیدی نیز در فروشگاه‌های این شرکت امکان‌پذیر شده است. فروشگاه ایکیا که تاکنون در زمینه استفاده از انرژی‌های نو بسیار فعال بوده است، اکنون پنل‌های خورشیدی نیز می‌فروشد. پنل‌های خورشیدی انرژی نورانی خورشید را به انرژی الکتریکی تبدیل می‌کنند.

سایت جدید ایکیا جم

سایت فروشگاه اینترنتی ایکیا جم به آدرس زیر منتقل شد 

http://ikala-jam.ir/

 

آدرس جدید سایت فروشگاه ایکیا جم

آدرس جدید سایت فروشگاه ایکیا جم به دامنه زیر تغییر یافت 

www.ikala-jam.ir 

 

برند IKEA ،برندی به وسعت جهان

ایکیا-فروشگاه-ایکیا-جم-ایکیا-ایران-شیراز-جم-بوشهر

بسیاری از شما با نام برند IKEA آشنایی دارید . IKEA بزرگ ترین خرده فروشی مبلمان است که در سراسر جهان شعبات بسیاری دارد .

ایکیا-فروشگاه-ایکیا-جم-ایکیا-ایران-شیراز-جم-بوشهر

در حالیکه کانادا بخاطر سقوط قیمت نفت و کاهش ارزش پول در شرایط اقتصادی نه چندان مطلوبی به سر می برد ، شرکت سوئدی IKEA از افزایش فروش خود در سال گذشته خبر داد.

میزان بازدید  از12 فروشگاه IKEA رشدی 4 درصدی نشان میدهد در حالیکه فروش آن لاین با رشد خیره کننده 40 درصدی به 103 میلیون دلار در سال گذشته رسید و سایت این فروشگاه از استانهای مختلف بیش از 75 میلیون نفر بازدید کننده داشته است .

در سال مالی 2014-2015 که پایان آن در 31 آگوست امسال بود ، میزان فروش فروشگاه های IKEA با 10 درصد افزایش به 1.79 میلیارد دلار رسید.

با توجه به اینکه IKEA بیش از چهل سال است در کانادا حضور دارد ، تصمیم اخیر مدیریت برای افتتاح 12 شعبه دیگر میتواند شرایط جدیدی را در بازار رقم بزند.

البته 5 مرکز جدید برای تسهیل در فروش آن لاین درشهرهای کبک سیتی ، لاندن ، سن کاترین ، ویتبای و وینزر بخشی از لیست 12 شعبه جدید IKEA محسوب می شوند و مشتریان می توانند اجناس مورد علاقه شان را پس از خرید آن لاین ، از این شعبات به خانه ببرند.

دو شعبه لاندن و کبک سیتی دسامبر امسال افتتاح خواهند شد.

فروشگاه های بزرگ آیکیا که خرید از آن ها می تواند ساعت ها به طول بیانجامد در 43 کشور جهان حضور دارند و تعداد آن ها به 349 فروشگاه می رسد. آیکیا (Ikea) که یکی از بزرگترین تامین کنندگان لوازم خانگی در جهان محسوب می شوند. در فروشگاه های آیکیا و در بخش فرش و زیرانداز می توان بخشی را یافت که به زیراندازهای طرح ایران اختصاص یافته است. در میان این زیراندازها که تولید شرکت آیکیا هستند محصولاتی مانند فرش ایرانی، گلیم و گبه دیده می شود. 

صفحه‌ها
نماد الکترونیک : اطلاعات تماس : آدرس فروشگاه خانه‌ی ایکیا : مختصری درباره ایکیا :
info@ikala-jam.ir
support@ikala-jam.ir
ikeajam@gmail.com
07737623302
09395543964
09173728542
بوشهر، شهرستان جم، میدان امام حسین (ع)، بلوار جام جم، روبروی پارک جام جم ایکیا یکی از بزرگترین مجموعه های دنیاست که در ۳۷ کشور جهان بیش از ۳۰۰ فروشگاه و بیش از ۱۲۰۰۰۰ کارمند دارد. موسس IKEA فردی به نام "اینگوار کمپراد" Ingvar Kamprad متولد ۱۹۲۶میلادی در جنوب سوئد است. شعار ایکیا این است: سادگی، کارآیی، زیبایی! محصولات ایکیا بواسطه کیفیت خوب و مناسب آن از شهرت جهانی برخوردار است.