شما اینجا هستید

اخبار عمومی

راهنمای خرید: بسیاری از ما نکات ریز طراحی داخلی را نادیده می گیریم، در صورتی که توجه به این موارد هرچند جزئی زیبایی دکوراسیون داخلی شما را دو چندان می کند. تا به حال با خود فکر کرده اید برای داشتن یک خانه رویایی به چه چیز نیاز دارید؟! اگر چنین نبوده است با این مطلب از چیدانه همراه باشید تا با هم جزییات یک خانه ی رویایی را بیشتر بشناسیم.

شرکت ایکیا یک شرکت بین المللی و شناخته شده لوازم خانه است. از سال ۱۹۴۳ که تاسیس گردیده است به سرعت رشد نموده است. امروز بزرگترین فروشگاه لوازم منزل است که به خاطر طراحی های اسکاندیناویایش بسیار محبوب است. اکثریت محصولات ایکیا بسته بندی تخت دارد و خود مصرف کننده می تواند آن را در خانه مونتاژ نماید. این موجب کاهش هزینه ها و بسته بنده های این فروشگاه گردیده است. ایکیا ۹۵۰۰ نوع محصول مرتبط با لوازم خانه دارد. تعداد بسیار زیادی از این محصولات در فروشگاه های زنجیره ای ایکیا موجود است و در صورتی که برخی از آن ها نباشد از طریق وب سایت آن همه محصولات قابل سفارش هستند. در تمامی شعب ایکیا کافه و رستوران هایی وجود دارد که به سبک سوئدی غذا سرو می کنند.

ایکیا-ikea-

ایکیا (ikea) در رتبه ۴۵ برترین برندها

در آخرین گزارش موسسه فوربس که یکصد برند دنیا را بر اساس ارزش برند دسته بندی کرده است شرکت ایکیا در رتبه ۴۵ قرار گرفت.

یکصد برند برتر جهان در سال ٢٠١۵

رده بندی شرکتهای بزرگ دنیا بر اساس ارزش برند، همیشه برای فعالان دنیای اقتصاد جالب توجه بوده است. 

جدول ارزش یکصد برند برتر جهان در سال ۲۰۱۵ با توجه به اطلاعات مؤسسه فوربس:

#۱ Apple $145.3 B

#۲ Microsoft $69.3 B

#۳ Google $65.6 B

#۴ Coca-Cola $56 B

#۵ IBM $49.8 B

#۶ McDonald’s $39.5 B

#۷ Samsung $37.9 B

#۸ Toyota $37.8 B

#۹ General Electric $37.5 B

#۱۰ Facebook $36.5 B

#۱۱ Disney $34.6 B

#۱۲ AT&T $29.1 B

#۱۳ Amazon $28.1 B

#۱۴ Louis Vuitton $28.1 B

ایکیا-فروشگاه-ایکیا-جم-ایکیا-ایران-شیراز-جم-بوشهر

حضور یک میمون هفت ماهه، در پارکینگ یک فروشگاه "ایکیا” در تورنتوی کانادا، روز یکشنبه تعجب مشتریان را برانگیخت.

به گزارش انتخاب ؛ حال این میمون که به "داروین” مشهور شده، رضایتبخش است.

برخی از خریداران در آغاز گمان کردند این میمون که کت بر تن داشت، عروسک است.

مرکز خدمات حیوانات تورنتو گفته است که این میمون از قفس فرار کرده است و صاحب آن، در صورت پیدا شدن، به پرداخت جریمه محکوم خواهد شد.

فروشگاه ایکیا جم

شرکت لوازم خانگی سوئدی و چندملیتی ایکیا، شرکتی است که شما می‌توانید مبلمان، میز و تخت‌خواب و سایر لوازم اصلی و فرعی منزل را از فروشگاه‌های آن خریداری کنید، اما به تازگی خرید پنل‌های خورشیدی نیز در فروشگاه‌های این شرکت امکان‌پذیر شده است. فروشگاه ایکیا که تاکنون در زمینه استفاده از انرژی‌های نو بسیار فعال بوده است، اکنون پنل‌های خورشیدی نیز می‌فروشد. پنل‌های خورشیدی انرژی نورانی خورشید را به انرژی الکتریکی تبدیل می‌کنند.

سایت جدید ایکیا جم

سایت فروشگاه اینترنتی ایکیا جم به آدرس زیر منتقل شد 

http://ikala-jam.ir/

 

آدرس جدید سایت فروشگاه ایکیا جم

آدرس جدید سایت فروشگاه ایکیا جم به دامنه زیر تغییر یافت 

www.ikala-jam.ir 

 

برند IKEA ،برندی به وسعت جهان

ایکیا-فروشگاه-ایکیا-جم-ایکیا-ایران-شیراز-جم-بوشهر

بسیاری از شما با نام برند IKEA آشنایی دارید . IKEA بزرگ ترین خرده فروشی مبلمان است که در سراسر جهان شعبات بسیاری دارد .

ایکیا-فروشگاه-ایکیا-جم-ایکیا-ایران-شیراز-جم-بوشهر

در حالیکه کانادا بخاطر سقوط قیمت نفت و کاهش ارزش پول در شرایط اقتصادی نه چندان مطلوبی به سر می برد ، شرکت سوئدی IKEA از افزایش فروش خود در سال گذشته خبر داد.

میزان بازدید  از12 فروشگاه IKEA رشدی 4 درصدی نشان میدهد در حالیکه فروش آن لاین با رشد خیره کننده 40 درصدی به 103 میلیون دلار در سال گذشته رسید و سایت این فروشگاه از استانهای مختلف بیش از 75 میلیون نفر بازدید کننده داشته است .

در سال مالی 2014-2015 که پایان آن در 31 آگوست امسال بود ، میزان فروش فروشگاه های IKEA با 10 درصد افزایش به 1.79 میلیارد دلار رسید.

با توجه به اینکه IKEA بیش از چهل سال است در کانادا حضور دارد ، تصمیم اخیر مدیریت برای افتتاح 12 شعبه دیگر میتواند شرایط جدیدی را در بازار رقم بزند.

البته 5 مرکز جدید برای تسهیل در فروش آن لاین درشهرهای کبک سیتی ، لاندن ، سن کاترین ، ویتبای و وینزر بخشی از لیست 12 شعبه جدید IKEA محسوب می شوند و مشتریان می توانند اجناس مورد علاقه شان را پس از خرید آن لاین ، از این شعبات به خانه ببرند.

دو شعبه لاندن و کبک سیتی دسامبر امسال افتتاح خواهند شد.

واقعیت مجازی جای خود را به‌خوبی در دنیای فناوری باز کرده است. محصولاتی مثل هدست‌های Oculus Rift، HTC Vive و Samsung Gear VR تابه‌حال تجربه‌های متنوعی را در واقعیت مجازی به کاربران داده‌اند. اما کاربرد واقعیت مجازی فقط برای بازی نیست. ایکیا (Ikea) که یک شرکت فعال در حوزه‌ی دکوراسیون داخلی است، حرف‌های تازه‌ای این‌بار نه‌تنها برای بازی‌کننده‌ها بلکه برای عموم مردم دارد.

این برنامه به کاربران امکان می‌دهد با کمک واقعیت مجازی آشپزخانه‌شان را با دسترسی به سه مدل پیشنهادی ایکیا طراحی کنند.

صفحه‌ها
نماد الکترونیک : اطلاعات تماس : آدرس فروشگاه خانه‌ی ایکیا : مختصری درباره ایکیا :
info@ikala-jam.ir
support@ikala-jam.ir
ikeajam@gmail.com
07737623302
09395543964
09173728542
بوشهر، شهرستان جم، میدان امام حسین (ع)، بلوار جام جم، روبروی پارک جام جم ایکیا یکی از بزرگترین مجموعه های دنیاست که در ۳۷ کشور جهان بیش از ۳۰۰ فروشگاه و بیش از ۱۲۰۰۰۰ کارمند دارد. موسس IKEA فردی به نام "اینگوار کمپراد" Ingvar Kamprad متولد ۱۹۲۶میلادی در جنوب سوئد است. شعار ایکیا این است: سادگی، کارآیی، زیبایی! محصولات ایکیا بواسطه کیفیت خوب و مناسب آن از شهرت جهانی برخوردار است.