شما اینجا هستید

ثبت سفارش

پیغام خطا

User warning: The following theme is missing from the file system: basic. For information about how to fix this, see the documentation page. در _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (خط 1143 از /home/cp21062/public_html/includes/bootstrap.inc).

ثبت سفارش کالا - ایکیا جم

جهت ثبت سفارش کالای ناموجود در فروشگاه ابتدا می بایست عضو سایت شده و پس از ورود به سایت در صفحه هر محصول لینکی با عنوان «سفارش کالا» قابل رویت می باشد، با کلیک بر روی لینک، کالای مورد نظر در لیست سفارش پروفایل شما و همچنین مدیران قرار گرفته و جهت سفارش با شما تماس و هماهنگی های لازم انجام خواهد گرفت، بعد از تامین کالای مورد نظر لینک «افزودن به سبد خرید» در صفحه «لیست سفارش کالا» ظاهر شده و شما قادر خواهید بود کالای انتخاب شده را خرید نمائید.

اما در صورتیکه کالای مورد نظر در لیست تمامی محصولات سایت وجود نداشته باشد می بایست از طریق فرم ذیل کالای مورد نظر را سفارش داده تا در اسرع وقت بررسی و نسبت به تهیه کالا توسط فروشگاه اقدام گردد.

 

مشخصات سفارش دهندهنماد الکترونیک : اطلاعات تماس : آدرس فروشگاه خانه‌ی ایکیا : مختصری درباره ایکیا :
info@ikala-jam.ir
support@ikala-jam.ir
ikeajam@gmail.com
07737623302
09395543964
09173728542
بوشهر، شهرستان جم، میدان امام حسین (ع)، بلوار جام جم، روبروی پارک جام جم ایکیا یکی از بزرگترین مجموعه های دنیاست که در ۳۷ کشور جهان بیش از ۳۰۰ فروشگاه و بیش از ۱۲۰۰۰۰ کارمند دارد. موسس IKEA فردی به نام "اینگوار کمپراد" Ingvar Kamprad متولد ۱۹۲۶میلادی در جنوب سوئد است. شعار ایکیا این است: سادگی، کارآیی، زیبایی! محصولات ایکیا بواسطه کیفیت خوب و مناسب آن از شهرت جهانی برخوردار است.